Skip to content Skip to navigation

Baltų stebuklų belaukiant...

Pateikta: 2018-01-09 (atnaujinta: 2018-01-31)
    Ateina toks metas, kai savo kurtais darbeliais, nupieštais piešiniais norime sužavėti ne tik Kalėdų senelį, bet ir šalia esančius draugus, kaimynus, bendraamžius...  Ateina metas, kai visi laukiame, o jų nesulaukę, ir patys kuriame žiemos stebuklus...
    Kiekvienais metais dalyvaujame Kretingos M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje organizuojamoje įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų dailės darbų parodoje ,,Balti žiemos stebuklai", kur pristatome savo darbelius. Darbeliai buvo eksponuojami artėjant gražiausioms metų šventėms-Kalėdoms.
    Ikimokyklinių „Giliukų“, „Viščiukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai, jų auklėtojos bei tėveliai sukūrė nuostabius, stebuklais spindinčius darbelius. Ikimokyklinio ugdymo „Giliukų“ grupės kolektyvinis darbelis vadinosi „Baltas sapnas“. Ikimokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupė sukūrė kolektyvinę kompoziciją „Nykštukų Kalėdinis ansamblis “. Kamilė (ikimokyklinio ugdymo „Viščiukų“ grupė)  ir  jos mama Gitana Simutienė  pagamino darbelį, kurį pavadino „Aš kitoks... netirpstantis!”. Dar vienas šios grupės ugdytinis Emilijus Serapinas ir mama Ieva sukūrė kompoziciją iš akmenukų ir pavadino ,,Žiemos jaukumas". Ikimokyklinio ugdymo ,,Viščiukų" grupės auklėtoja-metodininkė Irena Lukauskienė savo darbelį pavadino ,,Angelų pilis...nakties nėra...".
    Smagu, kad vaikų, tėvelių ir auklėtojų rankomis sukurti, širdžių šiluma sušildyti  darbeliai džiugino daugelio žvilgsnius.

 

„Giliukų“, „Viščiukų“ ir  „Pelėdžiukų“ grupių auklėtojos