Skip to content Skip to navigation

Straipsniai spaudoje

Pateikta: 2010-02-26 (atnaujinta: 2017-10-16)

Išvyka į rudeninį mišką

,,Ąžuoliuko" lopšelio-darželio ,,Giliukų" grupės auklėtiniai kartu su auklėtoja Danute Bružiene surengė išvyką į rudeninį mišką. Elenos močiutės miškininkės Palmiros Lipskienės kvietimu jie apsilankė Tūbausiuose esančiame privačiame miške, kur iš Europos Sąjungos lėšų įrengta poilsiavietė. Skambėjo dainos ir eilėraščiai apie rudens gėrybes, grybus, mišką ir lietų. Vaikai žaidė naujoje žaidimų aikštelėje, bėgiojo įrengtais miško takeliais ir stebėjo natūralią miško aplinką. Netingėjo mažieji ir padirbėti - noriai rinko šakas laužui. Išvyką baigėme vaišėmis šalia laužavietės esančioje jaukioje pavėsinėje. 

Jurgita Jazdauskienė

 

Pajūrio naujienos
Antradienis, lapkričio 2, 2010

Kretingos muziejaus velykinių puokščių parodos ,,Su beržo šakele ir kraitele margučių“ laureatai 2015 m.

 

Kretingos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ugdytiniai ir pedagogai dalyvavo Kretingos Muziejaus organizuotoje Velykinių puokščių parodoje.
 

 

,,Mokėsi pažinti vaistinius augalus"

Apie socializacijos projektą, kuris vyksta trečius metus ,,Bitelės dūzgia - bičiuliauti kviečia"- ,,Nepaprasta žolės galia". Susitikimas su žolininke Genovaite Rauktiene.
Skaityti ,,Pajūrio Naujienos" dienraštyje 2015 m. birželio 26 d. straipsnis - ,,Mokėsi pažinti vaistinius augalus".
 

,,Įspūdingas susitikimas su kinologais"

Projektas ,,Myliu ir globoju", kuriame dalyvauja lopšelio-darželio ,,Drugeliai", ,,Bitutės", ,,Skruzdėliukai" ugdytiniai. Vienas iš projekto renginių - susitikimas su Palangos pasienio užkardos ir pakrančių apsaugos rinktinės kinologijos specialistais - kapitonu A.Karužiu, kinologais R.Ulniu, J.Ščebeda, R.Rusteika.
Skaityti ,,Pajūrio Naujienos" dienraštyje 2015 m. spalio 9 d. straipsnis ,,Įspūdingas susitikimas su kinologais".
 

,,Judėjimo savaitėje - ir maži, ir dideli"

Lietuvos tautinio olimipinio komiteto ir Lietuvos olimpinės akademijos iniciatyva šalyje, taip pat ir Kretingoje vyko Judėjimo savaitė, kurios tikslas - skatinti bendruomenes nuolat sportuoti, didinti bendradarbiavimą tarp savivaldybės švietimo įstaigų kartu organizuojant sporto renginius bei skleisti olimpines idėjas bendruomenėje ir šeimoje.
Skaityti ,,Švyturys" dienraštyje 2015 m. rugsėjo 26 d. straipsnis ,,Judėjimo savaitėje - ir maži ir dideli".

Moliūgų rekordas - 3,5 tonos

Skaityti ,,Pajūrio naujienos" dienraštyje 2016 m. rugsėjo 27 d. straipsnis ,,Moliūgų rekordas - 3,5 tonos"

 

Apie iššūkius kūno kultūrai darželiuose

18-us metus veiklą vykdantis Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų neformaliojo  švietimo pedagogų, atsakingų už vaikų fizinį ir sveikos  gyvensenos ugdymą, metodinis būrelis sukaupta darbo patirtimi pasidalino ir metodinę veiklą įprasmino respublikinėje ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų teorinėje-praktinėje konferencijoje ,,Šiuolaikinė kūno kultūra ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje-laikmečio iššūkiai".

Skaityti ,,Vakarų ekspresas' dienraštyje 2016 m. gruodžio 10 d. straipsnis,, Apie iššūkius kūno kultūrai darželiuose"

,,Ąžuoliuke" įsikūrė biblioteka-skaitykla

Skaityti ,,Švyturys" laikraštyje 2017 m. spalio 7 d. Nr. 78 ,,Ąžuoliuke" įsikūrė biblioteka-skaitykla

,,Ąžuoliuko" ugdytiniams įrengė biblioteką-skaityklą

Skaityti ,,Pajūrio naujienos" laikraštyje 2017 m. spalio 10 d. Nr. 80 ,,Ąžuoliuko" ugdytiniams įrengė biblioteką-skaityklą